KROTITEL/KA JEŠTĚREK - PÁN SKLADU!

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hledáme TEBE s praxí ze skladu a schopností ovládat a zkrotit veškerou manipulační zvířenu potřebnou k převozu. Pokud jsi organizačně schopný, a dokážeš zařídit, aby všude všechno vždycky bylo a nikde nic nechybělo na nic nečekej, zašli životopis a buď náš mistr zásobování!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš vrchní mistr zásobovač
  • Naskladníš, převezeš, vyskladníš
  • Komunikuješ s odděleními firmy, co je kde potřeba
  • Svěřená technika ti bude sloužit k převozu materiálu A-B přes BŽ Zpět - bez závodů a zkoušek smyku!
  • Všechno řádně zapisuješ a eviduješ

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - škola fakt není důležitá
  • Důležitá je praxe ze skladu
  • Zkušenost s manipulační technikou - oprávnění na VZV
  • Zkušenost s vedením skladového hospodářství
  • Práce na pc - balíček MS Office + interní systém fakt výhoda
  • Šikovné ruce, bystrá hlava, veselá - ale pečlivá povaha a chuť do práce
  • Ochota práce na 2 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 34.000 Kč
  • Bonus k nástupu
  • Mimořádné prémie
  • Směnné příplatky
  • Osobní ohodnocení
  • Výkonnostní bonusy
  • Benefitní program
  • Příspěvky
  • 25 dní dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost platového i profesního růstu
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Místo výkonu: Velká Bíteš

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Jana Srncová
Team Leader

+420775474383
prace@acjobs.cz