VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR - Solidworks/Catia V5/Siemens NX

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte již nějaké zkušenosti s konstrukcí v programech SolidWorks, Catia V5 nebo Siemens NX? Domluvíte se alespoň částečně anglicky? Hledáte stabilní pracovní uplatnění s homeoffice a flexibilní pracovní dobou? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR - Solidworks/Catia V5/Siemens NX

Pracovní náplň

  • vývoj a konstrukce plastových komponentů (pro automotive)
  • spolupráce s konstrukčním oddělením v rámci projektů
  • komunikace se zahraničním vedením a vývojovým centrem
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně Strojírenství
  • znalost systému SolidWorks, Catia V5, Creo nebo Siemens NX (ideálně)
  • anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • zájem o techniku
  • schopnost spolupracovat v týmu

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné home office (po zaučení)
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • práci v atraktivním a moderním prostředí

  • pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY

  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha 11

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.