PROJEKTOVÝ MANAŽER (50-80.000) - interiérová realizace

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s organizací stavebních či technických zakázek? Domluvíte se bez problému německy? Zajímá Vás různorodá práce a uvítáte občasné cesty do zahraničí? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Úspěšná česká společnost hledá posilu do projektového týmu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER S NJ (50-80.000) - interiérová realizace

Pracovní náplň

  • Plánování a kontrola realizace zakázek
  • Jednání se zákazníky a příprava návrhů řešení
  • Tvorba cenových kalkulací a obchodních nabídek
  • Obchodní činnosti a projektové řízení zakázek
  • Komunikace s technickým a výrobním oddělením
  • Jednání se subdodavateli a zajištění včasné realizace projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ - technického směru
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zákazníky)
  • Zkušenosti s vedením zakázek (od A do Z)
  • Ochotu cestovat do zahraniční
  • Znalost technické dokumentace - výhodou

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • pravidelné bonusy
  • občasný home office
  • tvůrčí a rozmanitou činnost
  • podílení se na mezinárodních projektech
  • notebook i k osobnímu využití
  • možnost spolupráce na živnost

  • Lokalita: Praha (blízkost Chodova)
  • Datum nástupu: IHNED/dle domluvy