ELEKTRIKÁŘ/KA (26-35.000 Kč) okres Kolín

Neaktivní nabídka

26000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte vystudovaný elektro obor a zajímá vás údržba elektrických zařízeních? Chcete pracovat pouze na ranní směnu a mít volné víkendy? Pak nám zašlete svůj životopis! Stabilní česká společnost hledá posilu do týmu údržby na pozici: ELEKTRIKÁŘ/KA (26-35.000 Kč) okres Kolín

Pracovní náplň

  • Údržba elektrických zařízeních
  • Provádění oprav na výrobních strojích
  • Uvádění strojů do provozu
  • Spolupráce napříč menším týmem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978, nebo 194/2022, §6
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Práci na ranní směnu
  • Volné víkendy
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stavování
  • Možnost firemního vzdělávání
  • Vhodné i pro absolventy

  • Místo výkonu práce: okres Kolín
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.