TECHNOLOG LINEK (40 - 60 000 Kč)

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

INŽENÝR MONTÁŽNÍCH TECHNOLOGIÍ V OBLASTI AUTOMOTIVE - PŘÍLEŽITOST PRO AKTIVNÍ A ZODPOVĚDNÉ ODBORNÍKY! Připojte se k nám a buďte součástí technologicky pokročilé a stabilní společnosti, která se specializuje na vývoj a výrobu automobilové techniky Hledáme nového kolegu do našeho týmu v oblasti technologií.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vaše zkušenosti a odbornost budou klíčové pro správný vývoj montážních procesů pro světlomety.
  • Testovací provoz zařízení. Zajistěte bezchybný chod zařízení a ověřte jejich funkčnost.
  • Aktivně se podílejte na spuštění výroby, a to od prvních fází až po plný provoz.
  • Optimalizace výrobních toků a zařízení. Najděte efektivní cesty k maximalizaci výrobní efektivity.
  • Zajistěte, aby komunikace s dodavateli probíhala hladce a podporovala technologický rozvoj.
  • Tvorba opatření na zákaznické reklamace, technické prostoje. Vaše schopnosti řešit problémy jsou klíčové pro udržení vysoké kvality.
  • Spolupracujte s technickým servisem a výrobní technologií pro dosažení optimálního výkonu.
  • Zajistěte kompletní a aktuální dokumentaci pro všechny montážní procesy.
  • Účast při tvorbě FMEA a PQP. Přispějte k identifikaci a minimalizaci rizik v procesech.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost FMEA a PQP
  • Anglický jazyk - pokročilý

Co nabízíme?

  • Mzda dle praxe. Vaše odměna bude odrazem vašich dovedností a úspěchů.
  • 13. plat. Vaše tvrdá práce bude oceněna i navíc.
  • Náborový příspěvek 50 000 Kč: Máme zájem o vše připojení do našeho týmu.
  • Odměny/Prémie. Za vaše vynikající výkony.
  • Pro šikovné kariérní růst. U nás máte možnost rozvíjet své dovednosti a postupovat.
  • Stravenky. Aby byla vaše energie na správné úrovni.
  • Příspěvek na penzijko. Myslíme i na vaši budoucnost.
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.