OBCHODNÍK – SILNIČNÍ PŘEPRAVA (40–50.000 Kč + provize)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Hledáme obchodníka, který chce být autorem svého vlastního úspěšného příběhu v silniční přepravě. Pokud máte v srdci švih a v pohybu vidíte nejen dopravu, ale i příležitost a ještě rád/ráda mluvíte anglicky, pak jste na správné adrese. Přihlaste se na pozici: OBCHODNÍK – SILNIČNÍ PŘEPRAVA (40 – 50.000 Kč + provize) Pro našeho klienta, firmu TTG LOGISTICS s.r.o., hledáme motivovaného obchodníka/obchodnici. TTG LOGISTICS s.r.o. je ryze česká dopravní a spediční společnost, která je již více než 10 let spolehlivým partnerem pro bezpečnou přepravu zásilek a nadrozměrných nákladů po Evropě.

Pracovní náplň

  • Aktivní hledání a oslovování potenciálních nových klientů v rámci celé Evropy
  • Prodej silniční přepravy
  • Obchodní jednání u klientů
  • Zpracování cenových nabídek
  • Spolupráce s ostatními členy týmu pro zajištění efektivního průběhu projektů

Co požadujeme?

  • Vynikající komunikační schopnosti v anglickém nebo německém jazyce
  • Obchodního ducha
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoli však podmínkou
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Uživatelskou znalost práce s MS Office

Co nabízíme?

  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Teambuildingové akce
  • Podpora v dalším vzdělávání a osobním rozvoji

  • Místo výkonu práce: Blansko – ulice Svitavská

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Mgr. Gabriela Hansliková
Sales Director

+420775787340
hanslikova@acjobs.cz