PERSONALISTA

Máte zkušenosti z oblasti lidských zdrojů? Jste komunikativní osobnost se schopností motivovat druhé? Chcete se stát součástí tradiční české společnosti? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Významná česká strojírenská společnost se silným postavením na trhu, hledá kolegu/kolegyni na pozici: PERSONALISTA

Pracovní náplň

  • Kompletní zastřešení HR procesů
  • Spolupráce s managementem při zavádění interních personálních procesů
  • Zajištění náboru a adaptace nových zaměstnanců
  • Vytváření koncepce v oblasti vzdělávání a hodnocení zaměstnanců
  • Zodpovědnost za dodržování pracovněprávní legislativy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti personalistiky, ekonomie, strojírenství výhodou
  • Nutná praxe na obdobné pozici
  • Znalost pracovněprávní problematiky
  • Dobrá znalost MS Office, SAP výhodou
  • ŘP skup. B
  • Dobré komunikační schopnosti, strategické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí silné, tradiční české společnosti
  • Perspektivní uplatnění v rámci firmy
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

    Místo výkonu práce: Zlínský kraj