SEŘIZOVAČ JUNIOR/SENIOR 30-46.000kČ

Neaktivní nabídka

30000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máš už nějaké ty zkušenosti se seřizováním CNC strojů ať už fréz, soustruhů, vstřikolisů? Do našeho kolektivu hledáme spolupracovníky a kolegy na místo seřizovačů. Čistý provoz, přátelský kolektiv. Práce na směny s volnými víkendy. Práci umíme ocenit! Pošli svůj životopis a povíme si víc

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Seřizování a údržba strojů
  • Kontrola vyrobeného dílu
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • Zkušenost se seřizováním CNC fréz, brusek, vstřikolisů, aj.
  • Práce na 3 směny - bez víkendů!
  • Orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Směnný provoz bez víkendů
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Bonusy a zajímavé odměny
  • Možnost rozvoje profesních znalostí a dovedností v oboru
  • Navyšování mzdy
  • Místo práce: Olomouc

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.