FINANČNÍ ANALYTIK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

mzdové ohodnocení

Brno - město

Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti v oblasti financí a vyhovoval by Vám zkrácený úvazek? Máte zkušenosti se zpracováním reportů, budgetingem a controllingem? Domluvíte se alespoň částečně anglicky? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro mezinárodního klienta hledáme novou posilu na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Pracovní náplň

  • Zpracování finanční výkazů podle IFRS
  • Analýza rozvahy a výsledovky
  • Zpracování ad hoc reportů, měsíčních a ročních uzávěrek

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického oboru
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni (převážně písemná, ale nesmíte se bát i mluvit)
  • Velmi dobrou znalost MS EXCEL

Co nabízíme?

  • Práci na zkrácený úvazek
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Dovolená 25 dnů
  • 13.plat
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov