SVÁŘEČ (35 - 45 000 Kč) JEDNA SMĚNA!

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Hledáme šikovného Svářeče s vášní pro kvalitu - přidej se k nám!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Svařování kovových celků, využíváme několik svařovacích metod
  • Čistění a úprava pomůcek, svařování svárů
  • Zámečnické práce - broušení, tmelení, řezání a vrtání
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxe se svařováním CO2/MIG/MAG, plamenem a obloukové
  • Praxe se zámečnickou prací
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B
    PRÁCE NA JEDNU SMĚNU!

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Příspěvek na stravování, abyste byli stále plní sil
  • Příspěvek na penzijní pojištění, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost rozvoje a vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Vranov okres Blansko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.