DESIGN MANUFACTURING ENGINEER - OD 50.000KČ

Neaktivní nabídka

50000 - 58000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte strojírenské vzdělání a znalosti v oblasti strojní zakázkové konstrukce či vývoje? S přehledem vykomunikujete všechny potřeby a postřehy v anglickém jazyce? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele se skvělým pracovním týmem? Nedělá Vám problém dojíždět do Hodonína? Právě hledáme nového kolegu na naše oddělení konstrukce! Představ se mi životopisem a staň se jím právě ty!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Tvorba technické a projektové dokumentace
  • Aktualizace a vedení dokumentace v interním systému
  • Tvorba a aktualizace kusovníků
  • Přímá účast na návrzích a konstrukcích prototypů
  • Spolupráce při zavádění nových dílů a celků do výroby
  • Spolupráce a komunikace s kolegy na dalších odděleních i v mezinárodním měřítku
  • Řízení vlastních projektů

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ - strojírenství
  • Praxe z oddělení konstrukce výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost technické, projektové dokumentace
  • PC - MS Office, práce s CAD systémy
  • AJ - minimální úroveň B2
  • Technická zdatnost, systematičnost, proaktivita, pečlivost, iniciace a časová flexibilita
  • Chuť dále růst
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Ochota dojíždět do místa výkonu práce - Hodonín

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda dle zkušeností
  • Prémie a bonusy
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Prostředí moderní, nové výroby
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce na zajímavých projektech
  • Notebook a telefon samozřejmostí
  • 25 dní dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost platového i profesního růstu
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Flexipass
  • Místo výkonu práce: HODONÍN

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.