ELEKTROMONTÉR - TECHNOLOGIE OD 40.000KČ

40000 - 52000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Hledáme kolegu do oblasti elektro technologie a elektromontáží. Máte zkušenost se zaváděním nových produktů do výroby? Umíte zlepšit procesy ve výrobě, snížit chybovost a být u vzniku produktu od A do Z? Pak se nám neváhejte ozvat a pošlete svoje CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Práce se vstupním materiálem od kolegů z kostrukce
  • Zavádění nových produktů do výroby
  • tvorba kusovníků
  • Plánování a standardizace procesů ve výrobě
  • Tvorba návodů pro postupy montáží
  • Zlepšování procesů a kvality výroby
  • Standardizace výroby
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními

Co požadujeme?

  • Vzdělání Středoškolské elektro
  • Znalost montáží elektro komponentů a elektrorozvaděčů výhodou!
  • Platná vyhláška 50
  • Znalost elektro norem
  • Práce na PC
  • Angličtina mírně komunikativní

Co nabízíme?

  • Spolupráce na progresivnívh projektech
  • Prémie a bonusy
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Prostředí moderní výroby
  • Jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Možnost platového i profesního růstu
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Flexipass
  • Místo práce: Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.