PRODUKTOVÝ MANAŽER (45-55.000 KČ)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Firma zabývající se vzduchotechnikou a tepelným zařízením hledá Produktového manažera s komunikativní angličtinou! Pokud máte zkušenosti v elektrotechnickém nebo TZB oboru, ozvěte se! PRODUKTOVÝ MANAŽER (45-55.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Starost o o výrobkové řady - vzduchotechnická a tepelná zařízení
  • Spolupráce na vývojových konceptech
  • Návrhy nových HW a SW řešení
  • Implementace do výroby a prodeje
  • Spolupráce s dodavateli a komunikace se zákazníky
  • Vedení menšího týmu, podpora školení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání - elektrotechnický obor
  • Zkušenosti v elektrotechnickém oboru nebo TZB oboru
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost objektového programování - výhodou
  • Vyhláška č.50 §6 - výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu - výhodou

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Moderní pracovní prostředí
  • Školení a vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Možnost seberealizace
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Lokalitu: Jablonec nad Nisou