VEDOUCÍ VÝROBY A PROVOZU (OD 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte SŠ/SOÚ vzdělání strojírenského směru? Praxi s vedením lidí ve výrobě a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Nevadí Vám práce v tří-směnném provoze? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis. Mezinárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY A PROVOZU (OD 40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Organizace a řízení směn
  • Monitoring výsledků a nastavení cílů
  • Řízení výkonu jednotlivých členů týmu
  • Zajištění dodržování pracovních postupů a technologických standardů
  • Koordinace pravidelné údržby strojů
  • Správa docházky a podkladů pro vyplácení mezd

Co požadujeme?

  • SŠ/SOÚ vzdělání, ideálně strojírenského směru
  • Praxi z obdobné pozice a s vedením lidí
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost obrábění
  • Znalost práce s PC, MS Office
  • Ochotu práce na 3 směny
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Ochotu učit se

Co nabízíme?

  • Mzda dle zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost karierního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost ubytování
  • Odměny a bonusy

    Lokalita: okres Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.