SPECIALISTA VÝROBNÍCH LINEK (35 - 45 000 Kč)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Vstupte do světa naší inovativní výroby a staňte se klíčovým průvodcem datové džungle! Naše pracovní místo nabízí vzrušující výzvy:

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Ponořte se do fascinujícího světa dat a analyzujte měřicí systémy našich výrobních linek. Odhalujte skryté souvislosti a objevujte cesty k efektivnější produkci.
  • Staňte se detektivem neshodných kusů! Provádějte pečlivou analýzu dat, abyste odhalili příčiny a navrhli inovativní postupy pro jejich odstranění.
  • Spolupracujte na vytváření měřicích systémů, které jsou nejen precizní, ale i dokonale spolehlivé. Výzva spočívá v dosažení optimální harmonie mezi technologií a výrobou.
  • Buďte architektem řešení! Navrhujte a aktivně se podílejte na implementaci inovativních nápravných opatření, která posouvají naší výrobu k excelenci.
  • Zabývejte se propojením s týmy řešícími problémy a připravujte klíčová data pro efektivní spolupráci. Vaše práce má vliv na každodenní chod a výkonnost celé organizace.
  • Vaše analytické schopnosti budou klíčové při zkoumání neshodných kusů a navrhování sofistikovaných postupů pro jejich rychlé a efektivní opravy.

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU nejlépe elektro
  • Znalost měření audio výrobků
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Anglický jazyk - pokročilý (technická dokumentace)
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.

Co nabízíme?

  • Závodní stravování (výběr z 6 chodů)
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní program
  • Příspěvek na penzijko
  • Parkoviště pro zaměstnance
  • Bonusy/Prémie
  • Sleva na firemní výrobky
  • Pro šikulky kariérní růst :)
  • Vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.