ELEKTROMECHANIK (37-47.000 Kč)

30000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte vyhlášku 50 a povědomí o tom, jak funguje pneumatika a hydraulika? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní společnosti přijme posilu na pozici: ELEKTROMECHANIK (37-47.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba a opravy elektronických zařízení a rozvodů
  • Tvorba preventivních opatření údržby
  • Zaznamenávání oprav do databáze
  • Zvyšování spolehlivosti provozu strojů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Vyhlášku 50 par. 6
  • Zkušenosti s CNC výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Bonusový program
  • Příplatky
  • Příspěvek na penzijko
  • Firemní tarify

  • Lokalita: Plzeň