FRÉZAŘ NA 2 SMĚNY (35-38.000 Kč)

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte praxi jako frézař a hledáte práci v menší výrobní firmě? Vyhovuje Vám práce na ranní a odpolední směnu? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis! Stabilní výrobní společnost hledá novou posilu k CNC stroji na pozici: FRÉZAŘ NA 2 SMĚNY (35-38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC stroje
  • Výroba přesných dílů dle dokumentace
  • Údržba stroje a nástrojů
  • Spolupráce s kolegy
  • Práce na 2 směny

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na CNC stroji - ideálně u frézky
  • Zkušenost s nastavováním korekcí
  • Zkušenost s kontrolou hotových výrobků
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenost se systémem Heidenhain výhodou

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek vyplacený po zkušební době
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na životko/penzijko
  • Práce v menší rodinné společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní akce

  • Nástup: IHNED/dohodou
  • Místo výkonu práce: Náměšť nad Oslavou