TECHNIK REGULOVANÝCH POHONŮ (40-50.000 KČ)

40000 - 50000 Kč

Jste ambiciózním absolventem, který chce začít svou kariéru v prosperujícím prostředí? Nebo naopak již zkušenosti máte a chcete se profesně posunout? Pak jste to Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis ještě dnes! Dynamická společnost hledá posilu na pozici: TECHNIK REGULOVANÝCH POHONŮ (40-50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Spolupráce na projektování regulovaných pohonů
  • Návrh regulačních struktur pro pohony
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • Příprava dokumentace pro projektové plánování
  • Zprovoznění a uvedení do provozu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v elektrotechnické oblasti
  • Týmovost, zodpovědnost, pečlivost
  • ŘP sk. B
  • Pozice vhodná i pro absolventy

Co nabízíme?

  • Jednosměnný provoz
  • Spolupráce na zajímavých projektech
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce

  • Lokalitu: 15 minut od Ostravy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.