REFERENT/KA NÁKUPU S AJ (40-46.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte min. SŠ vzdělání? Domluvíte se anglicky? Umíte pracovat v MS Office? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Stabilní firma hledá do svého týmu novou posilu na pozici: REFERENT/KA NÁKUPU S AJ (40-46.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Objednávání nakupovaných komponent
  • Zpracovávání zákaznických objednávek
  • Optimalizace zákaznických/logistických procesů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Komunikace s týmem ze zahraničí
  • Administrativa dat v systému
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk - B2/C1 - komunikativní
  • MS OFFICE
  • Praxe v zákaznickém servisu / logistice - výhodou
  • Proklientský přístup, komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • Možnost HOME OFFICE (až 2 dny v týdnu)
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu, stravování, sport
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED
  • Lokalita: Velká Bíteš

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.