VEDOUCÍ V ELEKTRO VÝROBĚ (70-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

Máte zkušenosti s vedením výroby z menší společnosti, ideálně elektro nebo strojírenského zaměření a chcete tyto zkušenosti předat dál? Jste maximálně samostatný/á? Chcete být součástí rodinné společnosti se stabilním a moderním zázemím? Pošlete mi životopis! Hledá se: VEDOUCÍ V ELEKTRO VÝROBĚ (70-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Organizace práce a řízení pracovního výkonu výrobního úseku
  • Plánování výrobních kapacit společnosti
  • Koordinace výroby s ostatními odděleními
  • Správa a inovace procesu výroby, včetně zavádení nových procesů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektro výhodou
  • Zkušenost vedením lidí, správou a řízením výrobních a kontrolních procesů
  • Vysokou míru samostatnosti
  • Zaměření na výkon, produktivitu a kvalitu

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Zahraniční pracovní cesty
  • ... a spoustu dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: jihozápad od Brna