SERVISÁK DO VÝROBY - MZDA A BENEFITY

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Jsi technický nadšenec, co zná stroje a výrobní mašiny? Když se polámou, přijdeš na jádro pudla a dokážeš to rozchodit? Pak tě potřebujeme zručný profíku!Pokud ti nevadí špinavé montérky a prostě práce, pak mi pošli životopis a máme tu pro tebe flek.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Preventivní a operativní opravy strojů a zařízení
  • Zámečnické práce
  • Včasné řešení mechanických závad + výběr vhodných náhradních dílů
  • Odborná pomoc při instalaci nových strojů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru výhodou
  • Praxe na pozici v údržbě nebo jako zámečník
  • Svářečský průkaz - ohromnou výhodou
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič
  • Šikovné ruce, technickou hlavu a chuť do práce

Co nabízíme?

  • Pro začátek nástup 35.000 Kč - nebude to na dlouho
  • PRÁCE NA JEDNU SMĚNU!
  • Zkrátíme ti pracovní dobu o půlhoďku
  • Dostaneš pololetně odměnu
  • Nemine tě 13.plat
  • Dotujeme ti dlabanec v naší vývařovně
  • Máš u nás schované 3 sickdays
  • Potřebuješ odpočinou? - Máš na to 25 dní
  • Nemáš kde odpočinout? - Máme chatu na Šumavě
  • Přispějeme ti na penzijko
  • Máme kurzy a školení, co tě zase trochu posunou
  • A kde budeš makat? - V Plzni

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Jana Srncová
Team Leader

+420775474383
prace@acjobs.cz