TECHNICKÁ PODPORA SW (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte alespoň 2 roky zkušenost v oblasti technické podpory a chcete se v tomto směru nadále rozvíjet? Nechybí Vám technické myšlení a domluvíte se anglicky alespoň písemnou formou? Pošlete životopis! Hledá se: TECHNICKÁ PODPORA SW (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky ohledně nastavení SW
  • Zpracování technických dotazů ohledně SW
  • Spolupráce na rozvoji SW doplňků
  • Spolupráce na vývoji SW produktů

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru VÝHODOU (IT, Elektro)
  • Angličtinu - alespoň pro písemnou (emailovou) komunikaci
  • Zkušenosti v oblasti zákaznické podpory alespoň 2-3 roky
  • Samostatnost, technické myšlení, ochotu vzdělávat se
  • Uvítáme znalosti v oblasti metrologie a pokud je nemáte, rádi Vás vše naučíme, pokud budete chtít

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí menší rodinné společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost home officů
  • Teambuildingy a firemní akce
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno