SEŘIZOVAČ STROJŮ (32 - 35 000 Kč)

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte vášeň pro techniku? Máte již zkušenosti se seřízením strojů? Jste ochotný pracovat na 12hosinové směny? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťujte údržbu strojů a doplňujte součástkové komponenty s vysokou mírou samostatnosti a přímou odpovědností za výrobní proces.
  • Spolupracujte úzce s dalšími odděleními, včetně kvality, logistiky a údržby, abyste zajistili hladký průběh výroby.
  • Sledujte a zaznamenávejte svůj vlastní výrobní proces.
  • Čistění forem
  • Menší opravy strojů nářadí
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxe se seřízením strojů
  • Ochotu pracovat na 12hodinové směny
  • Pečlivost a odpovědnost

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Nabízíme 25 dní dovolené, abyste načerpali energii a odpočali si.
  • Benefitní program, které můžete využít na různé aktivity a služby, včetně penzijního
  • Firemní akce, abychom mohli stmelovat náš kolektiv
  • Stravenky, abyste byli plní sil
  • Vzdělávací kurzy a školení, abyste se mohli posouvat na kariérním žebříčku

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.