ELEKTROMONTÉR NA JEDNU SMĚNU - NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš elektro vzdělání a zkušenost s prací elektromontéra? Chceš pracovat jen na jednu směnu a lákají tě příplatky až 35% za přesčasy? Dej mi o sobě vědět a pošli životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • především elektroinstalace (montáž komponent na hydraulické zařízení, montáž rozvodných tras a kabelů)
  • značení komponentů dle elektro dokumentace
  • pravidelné údržby strojů a jejich obsluha
  • kontrola správnosti zapojení kabelů

Co požadujeme?

  • min SOU elektro-obor
  • min 2 roky praxe na podobné pozici
  • vyhláška č. 194/2022 Sb. §6 podmínkou
  • orientace v elektro schématech
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Co nabízíme?

  • možnost si přivydělat - 35% příplatek za přesčas
  • příspěvek na penzijko
  • práce pouze na jednu směnu
  • 28 dní volna za rok
  • multisportka
  • zaměstnanecké bonusy
  • výhodné tarify i pro rodinu
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno - střed

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.