SPECIALISTA/KA BOZP A PO (50 - 59.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 59000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste specialista v oblasti bezpečnosti a požární ochrany? Máte praxi ve výrobní firmě a domluvíte se alespoň trochu anglicky? Pokud ANO, jste pro nás ideální kandidát! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Úspěšná mezinárodní výrobní společnost přijme šikovného, akčního kolegu na pozici SPECIALISTA/KA BOZP (50 - 59.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zajištění EHS procesů ve výrobní společnosti
  • Provádění kontrolní a auditní činnosti
  • Identifikace rizik a zajištění prevence
  • Realizace školení v oblasti BOZP a PO
  • Spolupráce s vedením společnosti

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti EHS alespoň 2 roky ve výrobní společnosti
  • Minimálně SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Znalost české legislativy pro vykonávání činnosti specialisty BOZP
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce (písemná i hovorová)
  • Samostatnou, komunikativní osobnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Bonusy, prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo stavební spoření
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Břeclavsko