ZKUŠENÝ ELEKTROKONSTRUKTÉR (45–60.000 Kč)

45000 - 60000 Kč

Jste zkušený konstruktér se zaměřením na elektro? Máte praxi s tvorbou úpravami dokumentace, elektro schémat a kusovníků? Jste samostatný a máte analytické myšlení? Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: ZKUŠENÝ ELEKTROKONSTRUKTÉR (45–60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvoření a úpravy elektro schémat a výkresové dokumentace
  • Komunikace napříč odděleními a se zahraničními kolegy
  • Spolupráce při zaškolování nových zaměstnanců
  • Příprava nových návodů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro
  • Znalost v oboru slaboproudé elektrotechniky
  • Schopnost komunikace v anglickém nebo německém jazyce
  • Znalost MS OFFICE

Co nabízíme?

  • Práci pro významnou nadnárodní společnost
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvky na sport, kulturu a volný čas
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Firemní akce
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Praha - východ