PROJEKTOVÝ MANAŽER - POZEMNÍ STAVBY (60-75.000 KČ)

60000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušeným projektantem pozemních staveb a máte zkušenosti s koordinací projektu? Chce pracovat zajímavých a moderních projektech výstaveb rezidenčních čtvrtí? Pokud se zajímáte o technickou proveditelnost projektu a jste organizační typ tak jste tu správně a my Vás chceme u nás! Pracujte pro prosperující a zavedenou architektonickou kancelář jako: PROJEKTOVÝ MANAŽER - POZEMNÍ STAVBY (60-75.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace celého projektu napříč jednotlivými odděleními
  • komunikace s investory a úřady
  • příprava projektové dokumentace v jejích finálních stupních
  • provádění autorského dozoru na stavbách
  • konzultace proveditelnosti s architekty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby
  • zkušenost na obdobné pozici
  • praxi s koordinací projektu
  • autorizace ČKAIT - výhodou
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • znalost českých stavebních norem - nutností!

Co nabízíme?

  • zákonnou dovolenou + volno na Vánoce a dovolenou
  • bonusy a prémie
  • pracovní vybavení
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost homeoffice
  • podporu při získání autorizace ČKAIT
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní snídaně a akce
  • možnost učit se od expertů v oboru
  • moderní a přátelské pracovní prostředí

  • možnost nástupu ihned
  • lokalitu v centru Prahy