Aktuálně otevřené elektro pozice

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Aktuálně obsazujeme několik elektro pozic pro výrobní společnosti v okolí Brandýsa nad Labem 1) MECHATRONIK *Instalace a montáž komponentů jednoúčelových strojů a linek, instalace elektrických a pneumatických sestav (Fesco, SMC), diagnostika poruch *Požadavky: elektro maturita, vyhláška 50 §6, 2směnný provoz *Mzda: 65-85.000 Kč 2) TECHNIK VÝROBNÍCH LINEK *Testování, diagnostika a odstraňování závad na výrobních linkách, evidence závad *Požadavky: elektro maturita, vyhláška 50 §5, 2směnný provoz *Náborový příspěvek 50.000 Kč * Mzda: 45-50.000 Kč 3) ELEKTROTECHNIK se zájmem o PLC *Výpomoc při industrializaci linek, komunikace s dodavateli při řešení technických problémů, spolupráce s údržbou *Požadavky: alespoň základní znalost PLC nebo programování a alespoň mírně pokročilou angličtinu, elektro maturita, vyhláška 50 §5, 2směnný provoz *Náborový příspěvek 50.000 Kč *Mzda: 45-50.000 Kč 4) SPECIALISTA TESTOVÁNÍ DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ *Provádění analýz a oprav DPS, vedení záznamů, práce s technickou dokumentací *Požadavky: elektro maturita, vyhláška 50 §5, 2směnný provoz *Náborový příspěvek 50.000 Kč *Mzda: 40-45.000 Kč 5) ELEKTROTECHNIK *Provádění elektromontážních prací dle výkresové dokumentace, instalace a zapojování elektrických přístrojů, odstraňování závad, testování *Požadavky: výuční list elektro, vyhláška 50 §5, 3směnný provoz *Mzda: 35-40.000 Kč Pokud budete mít zájem o více informací k jednotlivým pracovním pozicím, neváhejte se ozvat nebo poslat Váš aktualizovaný životopis v odpovědi na tento email.