ODBORNÝ SPECIALISTA BOZP/PO (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Hledáme HSE specialistu se zkušenostmi v BOZP, PO, ŽP a právních požadavcích. Pokud máte odbornou způsobilost, praxi a schopnost pracovat s normami a technickou dokumentací, rádi bychom Vás přivítali ve svém týmu na pozici: ODBORNÝ SPECIALISTA BOZP/PO (45-60.000 Kč) V případě zájmu zasílejte životopis na frus@acjobs.cz

Pracovní náplň

  • Kontrola o dodržování pravidel BOZP, PO a ŽP
  • Přispívat ke zlepšení řešení v dané oblasti
  • Zastupovat manažera
  • Zajišťovat školení zaměstnanců
  • Spolupráce s příslušnými orgány
  • Správa pracovních úrazů

Co požadujeme?

  • Odbornou způsobilost a praxi v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • Nutná praxe v automotive/výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Organizační schopnosti
  • Znalost norem ISO 45001:2018 a 14001:2015
  • Znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • Stravenky
  • Docházkový benefit
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dojíždění

  • Místo výkonu práce: Liberec