MECHANIK STROJŮ (35-40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s opravou, montáží a údržbou strojů? Hledáte stabilní pracovní prostředí a jste ochoten práce ve vícesměnném provozu? Pak jste to Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis! Dynamická společnost hledá posilu na pozici: MECHANIK STROJŮ (35-40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Provádění preventivní a poruchové údržby strojů
  • Kontrola a optimalizace strojů
  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci oprav
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s údržbou a opravami strojního zařízení
  • Znalost technické dokumentace
  • Zodpovědnost a organizovanost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Sleva na firemní zboží
  • Dotované obědy
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.