SENIOR PROCESNÍ INŽENÝR

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte praxi z pozice Procesní inženýr/ Technolog a chcete se posunout dál? Předávat zkušenosti? Spolupracovat na nových projektech? Mluvíte anglicky? Pošlete nám životopis na pozici SENIOR PROCESNÍ INŽENÝR !!!

Pracovní náplň

  • Projektová a výrobní fáze na základě výkresové dokumentace a požadavků zákazníků
  • Podklady a technické specifikace pro nákup
  • Technické přejímky strojů
  • Tvorba instrukcí a manuálů k procesům
  • Zlepšování a zefektivňování procesů
  • Měření výrobních časů a další analýzy, reporting

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Zkušenosti z výrobní společnosti z pozice Procesní inženýr/ Technolog/ sváření
  • Znalost AutoCAD
  • Znalost P-FMEA, Flow chart
  • Základní ovládání robotů

Co nabízíme?

  • Zázemí zavedené a stabilní společnosti
  • Pravidelné navyšování mezd-roční valorizace
  • Roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvky a připojištění (kultura, zdraví aj.)
  • Příspěvek na dopravu
  • Lokalitu Žatec