VÁŠNIVÝ PLÁNOVAČ VÝROBY (35 - 45 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte vášeň pro plánování a zájem o výrobní procesy? Chcete se zapojit do vzrušujícího průmyslu s dlouhodobou perspektivou? Pokud ano, máme pro vás jedinečnou příležitost!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plánování a optimalizace výrobních procesů
  • Aktivní účast na tvorbě a sledování plánu výroby
  • Kreativní využití dostupných zdrojů pro dosažení maximální efektivity
  • Zodpovědnost za plán ve výrobě
  • Výpočty kapacit

Co požadujeme?

  • Zkušenost s plánováním výroby
  • Zkušenost s práci na PC, zejména excelentní znalost MS Office
  • Ochotu přijmout výzvy směnného provozu na 12hodinové směny

Co nabízíme?

  • 13. a 14.plat, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Benefitní karta, pro Váš aktivní životní styl
  • Odměny a Prémie
  • 5 týdnů dovolené pro vaši pohodu
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s jistotou stabilního zaměstnání
  • Místo výkonu práce: Poděbrady

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.