Tajemník / "Provozní ředitel" úřadu

Neaktivní nabídka

50 - 80 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Pro MěÚ Nové Město nad Metují hledáme Tajemníka, mezi základní podmínky patří 3 roky zkušenost s vedením lidí v posledních 8 letech, VŠ vzdělání a nebýt člen žádné politické strany.

Pracovní náplň

    - plnění úkolů tajemníka dle ustanovení zákona č. 128/2000 Sb., o obcích

    - zabezpečování jednání rady města a zastupitelstva města

    - komplexní zajišťování pracovněprávních vztahů zaměstnanců obce

    - zabezpečování koncepce rozvoje a komplexního zajištění přenesené působnosti výkonu
    státní správy ve správním obvodu města

    - řízení a koordinace činnosti úřadu, vydávání vnitřních směrnic městského úřadu a další

Co požadujeme?

    - umění jednat s lidmi, dobré komunikační schopnosti

    - schopnost samostatné práce a aktivního přístupu k řešení problémů

    - zkušenost s vedením, řízením, motivací kolektivu a schopnost týmové práce

    - znalost právních předpisů v oblasti veřejné správy a personální oblasti

    - praxe ve veřejné správě a zkoušky odborné způsobilosti výhodou

    - orientace v ekonomické agendě územních samosprávných celků výhodou

    - spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, přesnost, organizační schopnosti,
    aktivní přístup k práci

    - znalost práce na PC

    - časovou flexibilitu, ochotu se dále vzdělávat

    - řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

    - možnost bydlení v místě výkonu práce

    - osobnostní rozvoj, například kurzy AJ

    - 5 týdnů dovolená

    - 3 dny zdravotního volna

    - příspěvky na telefon a penzijní pojištění

    - stabilní zázemí úřadu územní samosprávy

    - podpora profesního i osobního rozvoje

    - po zkušební době osobní ohodnocení

    - mimořádné odměny

    - příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu gottwaldova@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.