MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK (27 - 30 000 Kč) 1 SMĚNA!

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsme inovativní mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí a hledáme do našeho týmu nového. Pokud máte zkušenosti v oblasti montáže a práce s hliníkem, máte vzdělání v oboru zámečník a hledáte stabilní zaměstnání v dynamickém prostředí, můžete být právě Vy tou správnou posilou!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Výroba kvalitních hliníkových prvků dle zakázek
  • Montáž jednotlivých komponentů s důrazem na preciznost
  • Práce s moderními výrobními stroji a ručním nářadím
  • Kontrola kvality a používání měřících přístrojů

Co požadujeme?

  • SOU technického směru, obor Zámečník výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost a pečlivost v práci
    PRÁCE NA JEDNU SMĚNU!

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené pro zajištění vašeho odpočinku
  • Sick days pro nečekané situace
  • Práce na jednu směnu od pondělí do pátku pro lepší work-life balance
  • Placené přesčasy pro odměnu za vaši snahu
  • Stravenky pro pohodlné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Možnost dalšího vzdělávání pro rozvoj vašich dovedností
  • Multisport karta pro aktivní odpočinek

  • Místo výkonu práce: Praha 10

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.