REFERENT KVALITY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Vstupte do světa, kde má vaše práce skutečný význam! Hledáme nadšence s chemickým vzděláním, který má odvahu přijmout výzvy spojené s ochranou životního prostředí a udržitelným rozvojem. Pokud máte rádi pestrou pracovní náplň a nebojíte se nových výzev, pak je tato pozice právě pro vás! Pošlete životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Provedení komplexních analýz environmentálních dopadů průmyslových operací
  • Identifikace a hodnocení možných udržitelných opatření a technologií
  • Vytváření podrobných zpráv a prezentací pro klienty a vedení firmy
  • Spolupráce s týmem odborníků na dosažení optimálních řešení

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání (chemický obor)
  • Znalost problematiky životního prostředí
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Znalost REACH, CLP a RoHS
  • Silné analytické a komunikační schopnosti
  • Znalost legislativy a trendů v oblasti životního prostředí

Co nabízíme?

  • Inspirativní pracovní prostředí v moderním a inovativním podniku
  • Možnost profesního rozvoje a vzrůstu v kariéře.
  • Konkurenceschopný plat a benefity
  • Spolupráce s výjimečným týmem odborníků v oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Lokalitu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.