STRÁŽCE KVALITY (30 - 45 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rozšiřujeme náš tým o dalšího člena! Máte zkušenosti v oblasti kvality? Nebojíte se práce ve dvousměnném režimu? Pak jste na správném místě! Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Kvartální odměny

Pracovní náplň

  • Převezmete vládu nad každým výrobkem, který opouští naše brány, a budete se starat, aby byly naprosto dokonalé, jako ty nejcennější klenoty.
  • Spojíte se s každým koutem naší továrny, od hromad strojů výroby až po naše zkušené obchodníky, abyste zajistili/a, že každý produkt splňuje ty nejpřísnější standardy kvality.
  • Čeká vás dobrodružství při řešení různorodých reklamací a hledání nových cest, jak neustále zdokonalovat naše výrobky.
  • Máte odvahu? Pak budete v první linii našeho zákaznického servisu, kde budete řešit i ty nejtěžší situace a přeměňovat zklamání zákazníků v úsměvy.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v oblasti kvality.
  • Znalost měřidel jako je šuplera, kalibr, mikrometr.
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném režimu (ranní/odpolední) po dobu 8 hodin.

Co nabízíme?

  • Budeme vás trénovat jako mistra/mistryni před olympiádou, abyste byli/a naším šampionem v kvalitě.
  • Kromě 5 týdnů dovolené poskytujeme příspěvek na stravování, abyste mohli/a jíst jako král/královna.
  • Naše benefitní karta je jako dar pro vás, a čtvrtletní bonusy a odměny vám budou připomínat, že vaše práce má smysl.
  • A nakonec, důležité, pravidelná výplata na vašem účtu vám dá jistotu, že váš účet nikdy nebude mít hlady.
  • Místo výkonu práce: Brno - Komárov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.