PROVOZNĚ FINANČNÍ ŘEDITEL/KA MOTIVUJÍCÍ MZDA A OSOBNÍ VŮZ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste ekonomicky vzdělány člověk? Máte silné schopnosti v oblasti řízení finančních operací a ekonomického plánování? Patří k Vaší praxi provozní řízení ambulancí? Pak budu ráda, když mne zašlete aktuální životopis a já se Vám velmi rychle ozvu. Úspěšná společnost přijme schopného kolegu/kolegyni na pozici PROVOZNĚ FINANČNÍ ŘEDITEL/KA MOTIVUJÍCÍ MZDA A OSOBNÍ VŮZ!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace poboček po stránce provozní a ekonomické
  • Rozvoj a implementace strategií pro efektivní využívání zdrojů
  • Finanční analýza a plánování pro dosažení dlouhodobých cílů společnosti
  • Zajištění souladu s legislativou a dodržování interních standardů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměření na finance, popřípadě jiný obor, důležitý pro vykonávání této pozice
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti řízení financí ve zdravotním sektoru podmínkou s velkou preferencí na ambulantní zařízení
  • Silné analytické a komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Profesní růst v rámci společnosti
  • Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, dotované stravování
  • Firemní vůz k osobnímu užívání
  • Bonusy, prémie
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita - Praha