BRUSIČ (35 - 45 000 Kč) + 60 000 Kč!

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Získejte své místo v týmu brusičů a rozvíjejte své dovednosti! Máte zkušenosti s broušením a jste připraveni pracovat ve třech směnách? Pokud je vaše odpověď ano, rádi bychom vás přivítali v našem týmu. Pošlete nám svůj životopis a otevřeme vám dveře k nové kariéře.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádět broušení na kulato s precizností a šikovností.
  • Používat konvenční nebo CNC brusky pro broušení kovových materiálů.
  • Pracovat s výkresovou dokumentací pro optimální výsledky.
  • Kontrolovat kvalitu výrobků pomocí měřidel.
  • Spolupracovat s kolegy na údržbě za účelem udržení vysoce kvalitních výrobků.

Co požadujeme?

  • Praxe s obsluhou konvenční nebo CNC brusky
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek ve výši 60 000 Kč jako uvítací bonus.
  • 5 týdnů dovolené pro zasloužený odpočinek.
  • Smlouvu na NEURČITO pro stabilitu.
  • Odměny a prémie za výjimečné výkony.
  • Stravenky pro pohodlný pracovní den.
  • Kvartální odměny jako ocenění za váš přínos.
  • Možnost kariérního růstu v naší společnosti.
  • Nástup přímo do našeho týmu!
  • Místo výkonu práce: Modřice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.