REFERENT SERVISU PRO ZÁKAZNÍKY - OD 40.000 KČ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte rádi komunikaci se zákazníky a dokážete vyřešit i sebezapeklitější požadavek? Pracovali jste někdy třeba na oddělení reklamací či zákaznického servisu? Máte vytříbenou argumentační schopnost?Mluvíte plynně německy a chcete jazyk denně využívat při své práci? Nebo jste absolvent s nadšením pro práci? Chcete pracovat ve firmě, kde je příjemná a přátelská atmosféra? Hledáme právě kolegu na pozici v reklamačním oddělení! Zašlete mi svůj životopis a staňte se naší posilou právě VY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce v příjemném kolektivu profesionálů, kteří Vás 100% zaučí
  • Denní komunikace se svěřeným okruhem zákazníků
  • Řešení požadavků a případných reklamací
  • Důraz na včasné vyřízení požadavků
  • Spolupráce s oddělením napříč společností
  • Práce v interním systému, aktualizace, pečlivá evidence
  • Milé a příjemné vystupování při denním řešení všech požadavků
  • Reportování přímému vedení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe technického směru
  • Zkušenosti ze zákaznického servisu
  • Nadšení pro technické vymoženosti
  • NJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • PC - MS Office, další systémy výhodou
  • Komunikační, argumentační, organizační schopnosti
  • Ochotu učit se a posouvat dále
  • Zodpovědný a samostatný přístup
  • Ochota dojíždět do místa výkonu práce

Co nabízíme?

  • Nástupní plat - od 40.000 Kč/ dle zkušeností
  • Příjemná práce na jednu směnu
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Skvělý kolektiv
  • Adaptační program
  • Stravenkový paušál
  • Mimořádné prémie
  • Osobní ohodnocení
  • Příspěvky a příplatky
  • Slevy na firemní produkty
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Místo výkonu: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.