KLÍČOVÝ KOORDINÁTOR POTŘEB ZÁKAZNÍKŮ - NÁSTUP IHNED!

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Zdravím Tě milý člověče, ty který jsi komunikativní, baví tě svět moderních vymožeností ke krácení nudy, třeba jako televizory a další přenašeče zvuku a obrazu. Ty který dokážeš trpělivě vyslechnout veškeré požadavky a navíc je tlumočit v německém jazyce. Ty, který navíc s týmem techniků dokážeš najít řešení. Otočil/a jsi se? Výborně! Máme pro tebe právě možnost, ucházet se o místo v zákaznickém servisu naší společnosti! Stačí se mi představit životopisem a můžeme začít!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Budeš připraven v první linii vždy pomoci s problémy, které se hlásí na našem servisu
  • Dostaneš na starost vlastní mapu zákazníků
  • Vždy přesně zaeviduješ požadavky a problémy zákazníka do systému
  • Spolupracuješ s techniky a a zvláště obchodními partnery
  • Jsi milý, proaktivní a vždy se snažíš nalézt nejlepší řešení
  • Pracuješ precizně, zdokonaluješ se v profesionalitě a o své práci podáváš reporty

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - bez zaměření
  • S otevřenou náručí vítáme praxi ve výrobní společnosti na pozici zákaznického servisu
  • Schopné, komunikativní, technicky naladěné absolventy všemu naučíme
  • Důležitá je Němčina v pokročilé mluvené i psané formě - svým zákazníkům prostě musíš rozumět
  • Chuť učit se a zdokonalovat
  • PC - MS office, zkušenosti s interními systémy oceníme

Co nabízíme?

  • Nástupní plat - od 35.000 Kč/ dle zkušeností
  • Příjemná práce na jednu směnu
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Skvělý kolektiv
  • Adaptační program
  • Stravenkový paušál
  • Mimořádné prémie
  • Osobní ohodnocení
  • Příspěvky a příplatky
  • Slevy na firemní produkty
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Místo výkonu: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.