SUPERHRDINA NÁSTROJÁŘ (30 000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš v malíčku skladový systém a o měřidla máš zájem? Jsi ochotný vstát na dvě směny? Pokud tvá odpověď zní ANO, pošli nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Optimalizace Skladových Zásob. Zajistíš optimální stav skladových zásob pomocí ERP systému.
  • Komunikace s Dodavateli. Staneš se mistrem/šičkou komunikace – telefon, e-mail, vše je v tvých rukou.
  • Reportování - Připravíš reporty o stavu skladových zásob jako správný detektiv.
  • Výdej a Příjem Nástrojů. Budeš výzbrojí naší výroby - nástroje, nářadí, měřidla, vše z tvého království.
  • Opravy a Naostření. Provedeš naostření a opravy nástrojů s precizností chirurga.
  • Evidenční Umění. Pečlivě budeš vést stopu ve světě ERP systému.

Co požadujeme?

  • SOU technického směru, ideálně Nástrojář
  • Znalost skladového systému
  • Ochota pracovat na 2 směny (8 hodin)

Co nabízíme?

  • Stabilní česká společnost. Nabízíme práci na plný úvazek v rámci stabilní české společnosti.
  • Příjemné prostředí. Pracujete v příjemném a moderním pracovním prostředí.
  • Stravenky, stravování přímo v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce (vánoční večírek, bowling a další).
  • Kariérní růst. Máte možnost kariérního růstu, protože věříme v rozvoj našich zaměstnanců.
  • Odměny a prémie. Odměňujeme vaše vynikající výkony.
  • Podpora penzijního připojištění. Myslíme na vaši budoucnost.
  • Příspěvek na dopravu. Poskytujeme příspěvek na dopravu pro dojíždění do práce
  • Místo výkonu práce: Brno - Slatina

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.