VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ (OD 55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

Máte bohaté zkušenosti v oblasti účetní agendy a schopnost vést svůj vlastní tým tím správným směrem? Nebojíte se žádné výzvy a chcete být součástí zajímavých projektů ve stabilním a prosperujícím prostředí? A do toho máte komunikativní znalost anglického jazyku? Tak jste to Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Staňte se klíčovou součástí dynamické společnosti na pozici: VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ (OD 55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení účetního oddělení
  • Výběr vhodných účetních postupů
  • Pravidelná kontrola finančních revizí
  • Spolupráce během konsolidovaného auditu
  • Vytváření daňových přiznání pro DPH
  • Spolupráce s vedením společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost anglického jazyku
  • Zkušenosti s konsolidací
  • Zodpovědnost, organizovanost, týmovost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Dobrá káva na pracovišti

  • Lokalitu: 15 minut od Ostravy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.