STROJOVÝ PROGRAMÁTOR (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste ambiciózní a máte vášeň v programování strojů? Chcete hrát klíčovou roli v dynamickém a efektivním týmu ve stabilním prostředí? Tak jste to právě Vy, koho hledáme! Zašlete nám svůj životopis! Dynamická společnost hledá posilu na pozici: STROJOVÝ PROGRAMÁTOR (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Programování pálících strojů
  • Pravidelná údržba strojů a jejich diagnostika
  • Dodržování bezpečnostních standardů
  • Spolupráce s týmem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření - výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s programováním pálících strojů
  • Zodpovědnost, pečlivost, týmovost
  • Ochota práce ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Přátelské prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Bonusy a prémie
  • Stabilní prostředí

  • Lokalitu: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.