MISTR V ÚČETNICTVÍ (45 - 58 000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 58000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáme do naší společnosti Mistra v účetnictví. Podvojné účetnictví máte v malíčku? Komunikace v Anglickém jazyce pro Vás není problém? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Kreativní vedení účetnictví v souladu se zákonem o účetnictví a v souladu s prováděcími předpisy.
  • Řešení náročných účetních situací a efektivní organizace a koordinace činností v účtárně.
  • Inspirující vedení týmu účetních profesionálů.
  • Zodpovědnost za precizní zpracování účetních operací.
  • Průběžné sledování a transparentní vykazování daňových dopadů na firmu.
  • Aktivní komunikace a strategická spolupráce s externími subjekty (auditor, banka, finanční úřad).
  • Analytická práce se statistickými výkazy.
  • Poskytování podpory pro controlling, reporting a vedení společnosti.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomické
  • Perfektní ovládání podvojného účetnictví.
  • Schopnost komunikovat v Anglickém nebo Německém jazyce.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Bonusy a prémie, protože si vážíme Vaší tvrdé práce
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pestré prémie a bonusy
  • Závodní stravování, abyste byli stále plní sil
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Hustopeče

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.