MONTÁŽNÍK - NÁSTUP IHNED (30 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Přidejte se k nám jako Montážní kutil a budujte naší budoucnost! Jste manuálně zručný a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Jste ochotný pracovat ve dvousměnném režimu? Pokud je vaše odpověď ANO, rádi bychom vás přivítali ve svém týmu Montážních kutilů. Zašlete nám svůj životopis a my se vám okamžitě ozveme.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete provádět montáž a testování výrobků s pečlivostí a precizností.
  • Zajistíte kontrolu kvality výrobků podle nastavených standardů.
  • Pracovat budete s výkresovou dokumentací pro dosažení optimálních výsledků.
  • Spolupracovat budete s kolegy, kteří mají stejnou vášeň pro práci.

Co požadujeme?

  • SOU technického zaměření
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat na 2 směny
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené pro odpočinek a relaxaci.
  • Nástup přímo do našeho týmu, kde oceníme vaši práci.
  • Prémie dle odpracovaných hodin jako ocenění za váš příspěvek.
  • Možnost prát si oblečení zdarma, což ušetří vaše náklady.
  • Multisport kartu pro aktivní životní styl.
  • Dotované závodní stravování pro pohodlný oběd během pracovního dne.
  • Pravidelný výplatní termín pro jistotu vašich financí.
  • Zdarma svoz do zaměstnání z centra Brna pro snadný dojezd.
  • Příspěvky na volnočasové aktivity pro zpestření volného času.
  • Účast na firemních akcích pro posílení týmového ducha.
  • Cafeterii pro další výhody a benefity.
  • Místo výkonu práce: Brno - Modřice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.