MANAŽER OBCHODNÍHO ROZVOJE S AJ (130-150.000 Kč)

Neaktivní nabídka

130000 - 150000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte za sebou praxi v obchodu s technickým zbožím? Domluvíte se anglicky na obchodní rovině? Chcete se v této oblasti rozvíjet a hledat nové příležitosti? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Zavedená a stabilní společnost hledá do svého týmu parťáka na pozici: MANAŽER OBCHODNÍHO ROZVOJE S AJ (130-150.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Prodej náhradních dílů, servisních smluv a služeb
  • Péče o stávající zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků
  • Cestování - zejména Německo, Francie, Itálie
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v obchodu, prodej technického produktu
  • Anglický jazyk min. na úrovni B2/C1
  • Komunikativní, inovativní osobnost
  • MS OFFICE
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Bonusy/odměny
  • Stravenkový paušál
  • MULTISPORT karta
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • Firemní akce a mnohé další

  • Nástup možný: dohodou
  • Místo výkonu práce: Home office + zahraničí