ÚČETNÍ PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Chcete své znalosti využít v nadnárodní firmě, kde se budete cítit jako doma? Máte vzdělání se zaměřením na ekonomii a chcete se dále rozvíjet? Pak hledáme právě Vás! Uvítáme také absolventy. Do naší moderní společnosti hledáme posilu na pozici: ÚČETNÍ PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádí denní účetní agendu - účtování nákladů, výnosů, investic
  • sleduje splatnosti odběratelských faktur, provádí fakturace
  • zpracovává výkazy směrem pro státní orgány
  • účtování DPH
  • spolupracuje při měsíčních/ročních závěrkách
  • spoluráce při auditech
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost balíčku MS Office (především MS Excel)
  • Předchozí praxe na obdobné pozici (alespoň 1 rok)
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, důslednost

Co nabízíme?

  • Stabilní nadnárodní výrobní společnost
  • Flexibilní pracovní dobu, občas HO
  • 25 dní dovolené
  • Možnost profesního a kariérního růstu a školení
  • Penzijko, životko, rehabko
  • Dotované stravování
  • Lokalitu Okres Chomutov