VEDOUCÍ FINANČNÍCH ÚČETNÍ (AŽ 55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte vzdělání ekonomického směru a praxi na pozici účetní? Umíte zpracovávat mzdy a jste otevřen nové pracovní výzvě? Perfektní! Zašlete nám svůj životopis! Výrobní firma hledá kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ FINANČNÍCH ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Vedení finančních účetní + koordinace činností
  • Zodpovědnost za správnost účtování
  • Spolupráce s oddělením controlligu
  • Pravidelné reportování
  • Na starosti problematické účetní případy
  • Vedení účetnictví
  • Spolupráce na měsíční a roční účetní uzávěrce
  • Příprava podkladů k DPH, Kontrolnímu a souhrnnému hlášení
  • Příprava podkladů k přiznání DPPO a příprava podkladů pro audit
  • Komunikace s daňovým poradcem, bankami, finančním úřadem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na pozici účetní a výborná znalost podvojného úče
  • Znalost zpracovávání mezd
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností
  • 25 dní dovolené + přidávání dle odpracovaných let
  • Pružná pracovní doba
  • Pravidelné bonusy, odměny a příspěvky
  • Stravenky
  • Benefitní program
  • Společenské firemní akce
  • Místo výkonu práce Hustopeče

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.