ELEKTROTECHNIK (35-40.000 KČ)

35000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s preventivní a poruchovou údržbou strojů a strojního zařízení? Chtěli byste profesně růst ve stabilním pracovním prostředí? Máte platnou elektro vyhlášku? V tom případě jste to Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis! Prosperující společnost hledá posilu na pozici: ELEKTROTECHNIK (35-40.000 KČ)

13. mzda

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba strojů včetně preventivního opatření a odstraňování poruch
  • Kontrola stroje podle předepsaných specifikací
  • Opravy a seřizování technických systémů
  • Spolupráce s kolegy z údržby

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání v elektro oboru
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice min. §5
  • Znalost elektro dokumentace
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Ochota práce v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování

  • Lokalitu: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.