SPECIALISTA KVALITY PRO ELEKTROMOTORY (od 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jsi zkušený kvalitář, který hledá novou pracovní příležitost? Jsi ochotný občas zajet do zahraničí? Pokud tě láká pracovat v prestižní firmě, kde si pracovní dobu řídíš sám, posílej životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění kvality sériové výroby elektromotorů
  • Komunikace se specialisty z výroby a vývoje (FMEA, Safe Launch)
  • Řešení reklamací a problémů
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oboru strojírenství, elektrotechniky, mechatroniky
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s preventivními metodami kvality (FMEA, CP)
  • Zkušenost s technikami řešení problémů (8D, Shainin, 5xWhy)
  • Ochota občas zajet do zahraničí

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu (1směna)
  • Karierní růst
  • Home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
  • Příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
  • Dotované závodní stravování
  • Výhodný mobilní tarif
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.